KONST / Litografier / Grafiskt blad 13292017
nr 1329 2017
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Skål. Signerad, numrerad 9/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:22:22
19/5 09:08:40
100 kr
24/5 11:45:13